הלנה נערת הליווי הלוהטת – המשך

הלנה נערת הליווי הלוהטת - המשך

בגלל זה, כשהסתובבנו בקמפוס קולג 'חשוך ו (שווה למדי), נהיינו יותר סוערים. בהתחלה, זה היה נשיקות איטיות, מהירות, טנטטיביות ומחפשות, נגנבו בשקט בחושך, אך זמן קצר שנינו נעזנו יותר ותוקפניים יותר. כאשר הושטתי יד מתחת לסוודר שלה וסחטתי את שדיה הצמודים, הלנה בירכה אותי ב"בסוף "עוצר נשימה ובגניחה רכה. הלנה אהבה לשחק עם הפטמות שלה,  הם היו רגישים להפליא וכל נגיעה עוררה התנשמות רכה.

ללא אפשרויות אמיתיות לפרטיות, התגנבנו לכוך קטן ממש מחוץ לרחבה מול הספרייה. הכניסה הייתה במורד והוקפה בחומות משלושה צדדים. הוספנו שמיכה שהייתה לי ברכב , והנחנו שאנחנו בטוחים מעיניים סקרניות, אבל אם אני כנה, היינו די חשופים, הרגשתי סופר חרמן כמו עם נערות ליווי באחת מאותן דירות דיסקרטיות.

עם זאת לא דאגתי מאוד להיתפס, ואני מניח שגם הלנה לא היה.

אחרי זמן קצר פתחתי את כפתורי הג'ינס שלה והיד שלי גלשה לקפלים החלקים שלה. כשהקנטתי השתעשעתי איתה יכולתי לשמוע סטודנטים שיכורים בסביבה – אמנם הם לא ראו אותנו אבל היה כאן סיכון שלקחנו.

בכל מקרה, מיקמתי את עצמי לחסום את פנייה של הלנה מכל מי שעשוי להביט בדרכנו.

במשך זמן מה חשבתי שנסתדר עם זה. אנשים המשיכו לטייל במקום, אבל בפינה האפלה כנראה הספיקו כדי להסתיר אותנו. הלנה כבר הגיעה פעם אחת לאורגזמה מטורפת מהדגדגן והפטמות שלה והיא הייתה בדרך לשנייה כששמעתי גופה רעש מאחוריי, כמה נשימות של הכרה וקולה צרח  באופן מעורפל צעק "מוכן לעוד סיבוב?  ”הלב שלי זינק לגרוני, הבטן שלי צנחה והזין שלי נעשה קשה פי עשרה, יותר מאשר נערות ליווי.

הלנה קבר את פניה עמוק יותר בתוך נוכל צווארי, אך היא לא עצרה, למעשה גופה רטט בטירוף כנגד אצבעותיי עוד יותר. אז המשכתי.

היא באה גמרה עוד פעמיים מעבודת אצבעותיי . היא הציעה לי לשאוב לי את הזין לפני שהיא הולכת הביתה , באותו רגע הרגשתי אייך אני מתחרמן שוב ושוב ממש כמו שהייתי עם נערות ליווי .

לאחר מכן נפרדנו מהלילה. מעולם לא יצא לי לראות את הלנה שוב אחרי כן, אבל אני עדיין חוזר מדי פעם ללילה ההוא ומשחזר את מה שקרה .