הלנה נערת הליווי הלוהטת

הלנה נערת הליווי הלוהטת

פגשתי את הלנה כמו שפגשתי את רוב הנשים איתן אני שוכבת – טינדר.

בלילה הראשון שנפגשנו לא קיימנו יחסי מין, אבל זה היה רק עניין של מה בכך בהתחשב במה שעשינו, באותו לילה לא האמנתי שאני מסוגל להיות עם בחורה בכזו אינטימיות ולא לעשות כלום, בדרך כלל הייתי רגיל לבלות עם נערות ליווי באשקלון רבות ומיד להתפרע.

פגשתי את הלנה במקום הכי ציבורי שרק יכול להיות באוניברסיטה.

מהתמונות שלה באינטרנט ידעתי שהלנה מושכת, אבל כשראיתי אותה באופן אישי זה כבר היה משהו אחר. היא הייתה מדהימה. דקיקה , בכושר, עם שיער שחור ומתולתל קצר, (יש לי פטיש לשיער קצר) קטן, יציב, שדיים ועור חום רך, הזכירה לי מאוד נערות ליווי שהייתי נוהג לבלות איתן.

כשפגשתי אותה לראשונה היא לבשה סוודר שחור – אחד מאלה שמסיבי אך עדיין מצליח לכסות כמעט כלום. כתפיה המדהימים היו חשופים, אך החלק העליון השקוע עדיין הצליח לבלוע את ידיה בשלמותן. מתחת לסוודר שלה הייתה חזייה שחורה פשוטה עם קצת תחרה , ובחלק התחתון  זוג מכנסי ג'ינס כחולים שחיבקו את גופה בכל הדרכים הנכונות.

 הלנה למדה ביולוגיה באוניברסיטה, אז בילינו את מרבית ארוחת הערב בשיחה על ביולוגיה ימית ולבסוף הגענו לביולוגיה בינאישית….

הדברים קיבלו תפנית כשהרגשתי שאני נמשך אליה בטירוף…. וכשהיא התחילה להסביר לי על הביולוגיה של גוף האדם …. הרגשתי שעוד דקה אני בולעה אותה. שנינו נהיה פלרטטניים והולכים ונועזים יותר ויותר. נדלקתי מאוד ואפשרתי לעיניי, וידיי, לנדוד מעט כמו שנהגתי לעשות עם נערות ליווי בתוך אחת מאותן דירות דיסקרטיות.

לאחר ארוחת הערב, החלטנו לצאת לטיול אז התחלנו להסתובב וליהנות בערב הסתיו החדה ולשוטט קצת בקמפוס.

עכשיו, קצת עליי ;

 בשלב זה בחיי, עדיין גרתי עם הוריי, כך שלא היה לי בדיוק מקום טוב למצוא בו פרטיות. גם להלנה לא היו אלטרנטיבות טובות, כך ששנינו היינו חרמנים להפליא ומודעים עד כאב שלא היו לנו הרבה אפשרויות טובות.

סקרנים לשמוע עוד ??? גם אני…

ההמשך בקרוב מאוד יגיע ואז שם נגיע לעיקר שמזכיר מאוד נערות ליווי חיפה לוהטות ומטריפות.