יום הולדת בדירה דיסקרטית

יום הולדת בדירה דיסקרטית

זה סיפור שהתרחש בקיץ שעבר , הקיץ שבטח כולם זוכרים שהיה בו חם מאוד.

זה היה יום הולדתו ה -32 של בעלי והפתעתי אותו בסוף שבוע בטבע.

שכרתי כמה דירות דיסקרטיות חמודות כנמצאות כשלוש שעות מהדירה שלנו בעיר.

 לקחנו את הכלב שלנו, את ציוד הצילום שלנו, ועשינו את הדרך הקצרה למיקום שלנו בסוף השבוע.

זה היה אזור די מבודד. נתתי לבעלי לבחור את אחד מהדירות והוא בחר במושלמת- דירה דיסקרטית במרחק של 50 מטר מאיתנו אבל אף אחד לא נשאר שם בסוף השבוע, בקיצור היה סופר מבודד ומושלם.

בדירה דיסקרטית היה ג'קוזי על הסיפון האחורי שמשקיף על שטח מיוער באופן עצום. זה היה פשוט מהמם בהחלט. כשהתקרבה השקיעה נכנסנו לאמבט העיסוי עם וויסקי וכוסות יין ביד , זה מאוד הזכיר את הימים שעבדתי כאחת מיני נערות ליווי בחיפה .

בילינו כמה שעות בשתייה, האזנה לפלייליסט שהכנתי מכל המוזיקה האהובה על בעלי, עישנו כמה ג'וינטים ודיברנו. עם חלוף הזמן עברנו מישיבה זו מול זו לשבת אחת ליד השנייה.

להתקרב קרוב ולהתחיל להשיל את בגדיי.

בהתחלה הורדתי את עליונית הביקיני. הוא נישק אותי בכל רחבי. זה הרגיש כל כך טוב. לפני שידעתי הייתי עירום לחלוטין, הוא היה עירום לחלוטין, והיינו שזורים זה בזה – הוא היה מוצץ ולחץ את ציציי. ליטפתי את הזין הקשה שלו.

אבל כפי שאתם בוודאי יודעים מים הם לא המקום הכי קל לסקס איבר המין בנרתיק (לפחות לא הבנתי איך לעשות את זה בנוחות) אז בסופו של דבר, חזרנו בחזרה ובמהירות לדירה הדיסקרטית המהממת.

כשנכנסתי, הדלת נסגרה והוא הצמיד אותי אל קיר. כרפתי את רגלי סביבו והוא החליק אל תוך הכוס הרטוב הפועם שלי. עמדנו במטבח. הוא העביר אותי לאי במטבח. החלפנו עמדות – התכופפתי על האי בזמן שהוא היה מאחור, זה ממש הזכיר לי את התקופה שעבדתי כאחת מאלפי נערות ליווי בחיפה אשר מעניקות פינוקים בלתי נשכחים.